• Płatności PayPal
  • Przelewy24
  • Karta kredytowa

Przeprosiny

Sortuj bukiety według:

Bukiet "Ballada" z wazonem z wazonem

Elegancki bukiet z 3 kremowych Germini "Cafe", 3 różowych Róż, 1 różowego Limonium, 1 kremowego Dziurawca, 1 różowego Santini, 1 kremowego Trachelium, 3 Paproci Skórzastych, 3 Pistochia i 5 Salali.

Średnica ok. 30cm.

Bukiet dostarczamy wraz ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz opakowaniem odżywki dla kwiatów.

Gratis: szklany wazon

104,99 zł
Do produktu

Taktowne przeprosiny z bukietem kwiatów

 Każdy z nas popełnia błędy, a czasu przecież nie można cofnąć. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić w takim wypadku są przeprosiny i przyznanie, że nie miało się racji. Jeśli jednak brakuje słów by wyrazić swoje emocje, kwiaty przyjdą z pomocą. Nie chodzi tylko o symbolikę, jaką przypisuje się poszczególnym odmianą ale gest sam w sobie. W końcu radosny, kolorowy bukiet roztopi każde serce. W ofercie kwiaciarni internetowej FloraPrima znajdziecie Państwo szeroki wybór bukietów, które można wręczyć w ramach przeprosin partnerowi lub partnerce, przyjacielowi czy komuś z rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Język kwiatów - jak użyć go do przeprosin?

Kwiaty to nie tylko rośliny. W zależności od koloru, odmiany czy kształtu bukietu można wyrazić wiele uczuć - od miłości, przez radość, po żal. Mogą one również pomóc w przeprosinach...

15 róż: liczba kwiatów w kompozycji mówi wiele o Twoich intencjach. 15 róż, niezależnie od koloru, to substytut słów 'przebacz mi'. W dodadku cudowna woń róż roztaczająca się w ich pobliżu z pewnością zmiękczy nawet najtwardsze serca.

Słoneczniki: to bardzo przyjaźnie wyglądające, ciepłe kwiaty. Słoneczna natura słonecznika szybko zmienia ludzkie usposobienie, więc istnieje szansa, że przeprosiny zostaną szybko przyjęte.

Czerwień: miłość i oddanie - to właśnie wyrażają czerwone kwiaty. Z nimi najszybciej powiesz 'Kocham Cię! Wybacz mi mój błąd'. Kwiaty tego koloru najlepiej zachować dla osób szczególnie bliskich. Inaczej Twoja wiadomość może zostać błędnie zinterpretowana.

Bukiet w kształcie serca: jeśli Twoje przeprosiny płyną z głębi serca to może warto użyć jego kształtu, do ułożenia przeprosinowego bukietu? Szczególnie polecamy tę formę do przeprosin partnerki czy partnera.

Ulubione kwiaty: świetnym sposobem na przeprosiny bliskich jest podarowanie im po prostu ich ulubionych kwiatów, oczywiście jeśli je znamy. Za każdym razem, gdy wręczamy ulubiony kolorowy bukiet, bukiet róż czy nawet pojedynczą roślinę, możemy być pewni, że przeprosiny będą łatwiejsze.

Kwieciste przeprosiny z FloraPrima

Razem z pięknie skomponowaną wiązanką kwiatową warto wysłać bliskim również parę słów od siebie, by przeprosiny odniosły skutek. Dlatego kwiaciarnia FloraPrima chętnie dołączy do przeprosinowego bukietu bilecik, na którym nadrukujemy Twoją dedykację. Dodatkowo, z każdym bukietem wysyłana jest również instrukcja ze wskazówkami, jak dbać o kwiaty. Dzięki temu będą one przypominać o Twoim geście nawet, jeśli wszystko zostało już dawno wybaczone.

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na naszą politykę prywatności .