• Płatności PayPal
  • Przelewy24
  • Karta kredytowa

Podziękowania

Wyślij świeże kwiaty w podziękowaniu!
Kwiaty dostarczane są świeże od środy do piątku.
Jeśli chcesz zamówić wiązanki kwiatowe na ten sam dzień,
wybierz "Wyślij kwiaty z lokalną kwiaciarnią".

Sortuj bukiety według:

Bukiet "Symfonia" z wazonem

Dekoracyjna kompozycja z 2 pomarańczowych Lili, 2 żółtych Róż, 2 czerwonych Germini, 3 Solidago, 1 Dziurawca, 3 Pistochia, 2 białego Rumianku i 5 Salali.

Średnica ok. 30cm.

Bukiet dostarczamy wraz ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz opakowaniem odżywki dla kwiatów.

Gratis: szklany wazon

Wskazówka: Lilie wysyłamy świeże, gdy kwiaty są jeszcze zamknięte. To, kiedy rozkwitną zależy od takich czynników jak temperatura i umiejscowienie wazonu. Niekiedy lilie osiągają pełen rozkwit nawet po 7 dniach, gdy pozostałe kwiaty tracą już swój blask. Dzięki temu możecie Państwo cieszyć się bukietem jeszcze dłużej.

119,99 zł
Do produktu

"Dziękuję!" - kwiaty jako wyraz wdzięczności

Niemal codziennie ktoś robi dla nas coś miłego, pomaga nam czy to słowami czy czynami. Nieraz zwykłe 'dziękuję' to zbyt mało, by okazać wdzięczność. Na szczęście, kwiaty wyrażają więcej niż tysiąc słów a ich urok doceniany jest od wieków. W kwiaciarni internetowej FloraPrima znajdziecie Państwo bogaty wybór bukietów, wśród których z pewnością wybierzecie ten właściwy, by przekazać dowody wdzięczności. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Kwiaty wyrażają wdzięczność

Bukiet ze świeżych kwiatów to wspaniały pomysł na wyażenie uznania i wdzięczności. Bogactwo kolorów wywoła uśmiech na każdej trwarzy. To również świetny sposób, by pokazać jak dobrze znasz preferencje odbiorcy, przesyłając ulubiony rodzaj kwiatów. Jeśli szukasz odpowiednich słów by przekazać swoje myśli zaufaj uniwersalnemu językowi kwiatów! Sprawdź, co mają do powiedzenia:

Lilie:

Tradycja obdarowywania tymi pachnącymi kwiatami w dowodzie uznania sięga czasów Wiktoriańskich. Po dziś dzień, bogactwo wyrazistych barw charakterystycznych dla Lili to świeny sposób na ukazanie wdzięczności.

Gerbery:

Ten kolorowy kwiat znakomicie pasuje do wielu okazji. Gerbery w odcieniach żółci, czerwieni, pomarańczy czy różu rozświetlą każdy dom i przekażą podziękowania w Twoim imieniu.

Słoneczniki:

Ten sporej wielkości kwiat przywoła na myśl słońce i ciepłe dni. Widok słonecznika rozgrzeje każde serce, a także pozwoli wspomnieć gorące lato.

Orchidea:

Ten egzotyczny kwiat najlepiej prezentuje się w wiązance. Małe, kolorowe płatki to wyraz piękna i wdzięczności.

Róża:

Róże świetnie wyglądają w pojedynkę oraz w bukiecie i zawsze przekazują emocje. Czerwone od zawsze są sposobem, by powiedzieć 'dziękuję' za miłość. Bliski przyjaciel lub mama zapewne bardziej ucieszą się z bukietu różowych róż.

Czekolada & Kwiaty: specjalne podziękowanie

Tabliczka czekolady lub okolicznościowa bombonierka to genialny dodatek do okazałego bukietu kwiatów. Czy jest ktoś, kto oprze się słodkiemu dodatkowi? W kwiaciarni online FloraPrima często realizujemy takie łączone zamówienia. Taki rodzaj wdzięczności spodoba się każdemu!

Zagraniczne podziękowania? To możliwe z bukietem od FloraPrima

Wysłanie podziękowań w formie bukietu za granicę jest proste z FloraPrima. Dostarczamy bukiety na całym świecie, więc możesz być pewien że Twój dowód wdzięczności dotrze wszędzie gdzie chcesz. Współpracujemy z najlepszymi kwiaciarniami, które ułożą bukiet bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy i dostarczą go pod wskazany adres. Dzięki temu masz pewność, że kwiaty będą świeże i nie stracą blasku. Dodatkowo, do każdego bukietu dołączymy bilecik z Twoją dedykacją, byś w pełni wyraził swoje myśli.

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na naszą politykę prywatności .