• Płatności PayPal
  • Przelewy24
  • Karta kredytowa

Dla Niego

Wyślij wspaniałe kwiaty z FloraPrima.
Kwiaty dostarczane są świeże od środy do piątku.
Jeśli chcesz zamówić wiązanki kwiatowe na ten sam dzień, wybierz "Wyślij kwiaty z lokalną kwiaciarnią".
Jeśli chcesz wysłać pozdrowienia kwiatowe za granicę, wybierz  "Wyślij kwiaty za granicę".

Sortuj bukiety według:

Bukiet "Symfonia" z wazonem

Dekoracyjna kompozycja z 2 pomarańczowych Lili, 2 żółtych Róż, 2 czerwonych Germini, 3 Solidago, 1 Dziurawca, 3 Pistochia, 2 białego Rumianku i 5 Salali.

Średnica ok. 30cm.

Bukiet dostarczamy wraz ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz opakowaniem odżywki dla kwiatów.

Gratis: szklany wazon

Wskazówka: Lilie wysyłamy świeże, gdy kwiaty są jeszcze zamknięte. To, kiedy rozkwitną zależy od takich czynników jak temperatura i umiejscowienie wazonu. Niekiedy lilie osiągają pełen rozkwit nawet po 7 dniach, gdy pozostałe kwiaty tracą już swój blask. Dzięki temu możecie Państwo cieszyć się bukietem jeszcze dłużej.

119,99 zł
Do produktu

Kwiaty Dla Niego - bo mężczyźni także lubią kwiaty

Urodziny, dowód miłości, a może chcesz powiedzieć że o Nim myślisz? Jeśli chodzi o Panie mężczyźni od razu wiedzą, że należy podarować kwiaty. A jak to jest w drugą stronę? Otóż mężczyźni też lubią takie podarunki. Czasy, gdy kwiaty zarezerowane były tylko dla Pań minęły bezpowrotnie. Dziś Panowie mogą również cieszyć się z pięknych bukietów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, która trafi w męskie gusta.

Kwiaty Dla Niego - nasze porady

Najlepiej wybierać duże kwiaty, które nadadzą bukietom wyraziście określoną strukturę, np. słoneczniki, lilie czy gerbery. Te rośliny zazwyczaj podobają się Panom bardziej niż delikatne, mniejsze kwiaty. Dlatego staraj się, by w kompozycji dominowały duże rośliny.

Słoneczniki wyrażają radość - słonecznik nie tylko spełnia kryterium wielkości, ale również wyraża ciepło i przywodzi na myśl słoneczne dni, zgodnie ze swoją nazwą. Widok słoneczników i ich jasnożółtych płatków sprawi, że nawet największy twardziel się uśmiechnie.

Komplement? Wyrazi go strelicja: Strelicje, zwane także papuzimi kwiatami to rośliny bardzo egzotyczne, o unikalnym wyglądzie, przez co symbolizują indywidualizm. Podarowując bukiet zawierający strelicje mówisz: "Jesteś dla mnie wyjątkowy".

Roże pasują na każdą okazję: nikt nie jest w stanie oprzeć się pięknu róż - nawet mężczyzna! Oczywiście, jeśli chcemy podarować bukiet Panu, powinniśmy zapomnieć o kolorze różowym. Pomarańczowe lub żółte róże będą z pewnością bardziej odpowiednie i nadadzą bukietowi przyjaznego, męskiego wydźwięku.

Unikajmy różowych barw: te kolory zazwyczaj utożsamiane są z kobiecością. Jeśli chcemy wybrać pastelowe kolory upewnijmy się, że odbiorca je lubi. W przeciwnym razie bezpieczniej będzie wybrać mieszankę różnych kolorów. Panom powinny spodobać się również niecodzienne kompozycje, takie jak bukiet skomponowany z niebieskich róż. Powstają one w procesie czerpania wody z niebieskim barwnikiem przez pierwotnie białe róże.

Kwiaty Dla Niego - szeroki wybór z FloraPrima

Kwiaty dla ukochanego, ojca, kolegi czy sąsiada - w naszej ofercie posiadamy wiele kompozycji, które spodobają się Panom. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony, a my dostarczymy go pod dany adres we wskazanym terminie. Razem z bukietem wyślemy także elegancki wazon, aby odbiorca mógł od razu wsadzić kwiaty do wody. Oprócz niego do przesyłki dołączymy także wskazówki, jak opiekować się kwiatami by cieszyły nas jak najdłużej. 7-dniowa gwarancja świeżości sprawi, że dobry nastrój utrzyma się na długo po doręczeniu przesyłki.

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na naszą politykę prywatności .