• Płatności PayPal
  • Przelewy24
  • Karta kredytowa

Kwiaty od FloraPrima

FairTrade

Polityka FairTrade w handlu pomaga walczyć z ubóstwem w krajach rozwijających się.

Założenia handlu FairTrade:

- bezpośredni handel z krajami rozwijającymi się w celu zapewnienia poprawy warunków bytowych oraz środowiskowych,

- poprawa warunków pracy dla rolników,

- promocja przyjaznych środowisku metod produkcji, eliminacja inżynierii genetycznej,

- niezależna certyfikacja i kontrola,

- poprawa warunków życia, pracy oraz otoczenia naturalnego.


Dostawa kwiatów z 7-dniową gwarancją świeżości

Jesteśmy pewni, że otrzymacie Państwo kwiaty najwyższej jakości. Dlatego gwarantujemy...

...że otrzymane kwiaty będą świeże przez przynajmniej 7 dni! Kwiaty i rośliny dla Państwa kupujemy bezpośrednio od hodowców, dlatego możemy zaoferować je świeże i w bezkonkurencyjnej cenie. Jeśli jednak, z jakiegoś powodu, nie będziecie Państwo usatysfakcjonowani prosimy o natychmiastowe powiadomienie. W takim wypadku wyślemy drugi bukiet całkowicie za darmo. Bez gwiazdek i haczyków - Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku zamówień z kategorii 'Kwiaty na dziś' oraz zamówień zagranicznych gwarancja świeżości udzielana jest na okres 4 dni.

Gwarancja świeżości udzielana jest tylko w wypadku odbioru przesyłki w dniu dostawy.


Piękne, ręcznie komponowane bukiety

Najlepszy wybór dla Ciebie...

Nasze ręcznie układane bukiety są tak piękne jak na zdjęciach. Używamy wyłącznie roślin pierwszej jakości, które codziennie dostarczają nam wyselekcjonowani hodowcy z całego świata.

Zanim kwiaty wyruszą w drogę do Państwa, są one specjalnie nawadniane i przygotowywane do podróży. Również w jej trakcie, mają one dostęp do wody dzięki specjalnie zaprojektowanemu opakowaniu. Każdy bukiet dostarczany jest dodatkowo ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz dodatkiem składników odżywczych do użycia w domu.

Nasze autorskie opakowania gwarantują ochronę kwiatów przed zmianami temperatury oraz uszkodzeniami w transporcie.

Zamówienia z kategorii 'Kwiaty na dziś' i zamówienia zagranicze są realizowane przez współpracujących z nami dostawców w danym regionie. Prosimy pamiętać, że uwarunkowania kulturowe róznią się w zależności od kraju dostawcy. Dlatego w tym wypadku mogą występować różnice między bukietem prezentowanym na naszej stronie a kompozycją ułożoną przez lokalnych florystów. Jeśli jednak rośliny widoczne na zdjęciu będą niedostępne, do realizacji zamówienia zostaną zawsze wykorzystane kwiaty wyższej jakości i wartości.


24-godzinna dostawa

Żyjesz spontanicznie? To nie problem!

Zamów kwiaty dziś a już jutro bukiet będzie dostarczony! Codziennie staramy się podnosić jakość naszych usług, by zamówienia docierały szybko i zawsze na czas! Dlatego oferujemy 24-godzinną dostawę.

Sprawdź termin dostawy (Zamówienie standardowe):

Data zamówienia Do Przewidywana dostawa
Poniedziałek 12:00 Uhr Środa
Poniedziałek 12:00 Uhr Czwartek
Środa 12:00 Uhr Piątek
Czwartek Środa
Piątek Środa
Sobota Środa
Niedziela   Środa

Terminowa dostawa prosto pod wskazany adres.

Powiedz, gdzie mamy dostarczyć kwiaty a resztą się zajemiemy...

Dostarczamy kwiaty prosto pod drzwi. Dotrzemy pod każdy adres na terenie Polski.

Prosimy pamiętać, że w przypadku zamówień kwiatów do szpitali, niektóre z nich nie pozwalają na dostawy. W przypadku szpitali dostawcy nie mogą również przekazać przesyłki bezpośrednio do rąk własnych odbiorcy. Podobne zasady obowiązują niekiedy w firmach i hotelach.

Przesyłki kwiatowe z kategorii 'Kwiaty na dziś' i 'Dostawa zagraniczna' dostarczane są bezpośrednio przez lokalnych partnerów. Zamówienia złożone do 12:00 (lub 11:00 w Soboty) zostaną dostarczone tego samego dnia. Dostawy realizowane są w godzinach roboczych.

Prosimy pamiętać, że dla dostaw do krajów innych niż europejskie, wymagane jest złożenie zamówienia w dniu poprzedzającym dzień dostawy. Dostawy realizowane na terenie Azji i Australii mogą wydłużyć się do dwóch dni roboczych. Na terenie Stanów Zjednoczonych dostawy nie mogą być zrealizowane w niedzielę. Jeśli zależy Państwu na dostawie w niedzielę, prosimy o kontakt z naszą infolinią 05303 99098 0 lub kontakt mailowy. Postaramy się znaleźć dostawcę, który będzie w stanie zrealizować Państwa żądanie i natychmiast damy znać! W takich wypadkach ze względów technicznych prosimy o informację najpóźniej w Piątek wieczorem.


Darmowy wazon

Chciałbyś sprawić komuś niespodziankę, ale nie wiesz czy ma akurat pod ręką naczynie do przechowania bukietu? To nie problem! Każdy bukiet od FloraPrima dostarczany jest z eleganckim wazonem za darmo. Wysokość to ok 25 centymetrów i średnica około 11 centymetrów.

Darmowy wazon nie jest dodawany do zamówień z kategorii 'Kwiaty na dziś' i dostaw zagranicznych.

Darmowy bilecik z życzeniami

Dostarczymy również Twoje słowa...

Do naszych bukietów możemy dołączyć kartkę z życzeniami za darmo! Podczas zamówienia masz możliwość wpisania dedykacji (do 600 znaków), którą następnie wydrukujemy bez dodatkowych opłat.

Chcesz nadać kwiatom indywidualnego charakteru? Sprawdź nasz asortyment kartek okolicznościowych z własną dedykacją za jedyne 2.00 EUR.


Anonimowa dostawa

... gdy cichy wielbiciel chce pozostać anonimowy.

Zaskocz ukochaną osobę wyjątkowym bukietem. Taki prezent ożywi każde uczucie... Jeśli chcesz, kwiaty możesz wysłać anonimowo. W takim wypadku Twoje imię i nazwisko nie będą widoczne. Wystarczy, że dasz nam znać podczas składania zamówienia, zaznaczając odpowiednie pole.


Koszty dostawy

Dostawa 'Standard' na terenie Polski 39,99 PLN

Zamówienia dostarczane są od Poniedziałku do Piątku (szacunkowo między godzinami 8-19).

W przypadku dostaw 'Standard' 95% zamówień trafia w ręce odbiorców w terminie. W pozostałych przypadkach zamówienia realizowane są w następny dzień roboczy. Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy podejmie on próbę przekazania go sąsiadom.

Dostawa 'Standard' w Austrii, Danii i Niemczech- 49,99 PLN; Belgii, Francji, Luxemburgu, Holandii, Polsce i Czechach - 59,99 PLN

Skuteczność dostawy w określonym terminie wynosi 95%. W pozostałych przypadkach, dostawa może opóźnić się o jeden dzień roboczy. W przypadku nieobecności odbiorcy kurier spróbuje zostawić przesyłkę u sąsiadów.

Uwaga: nie obsługujemy dostaw dla francuskich terytoriów zamorskich i wysp (np Kostaryki).

Dostawa w pozostałych krajach: 59,99 PLN


Kwiaty na dziś

Nagły wypadek? Kwiaty potrzebne od zaraz?

To możliwe! Wszystkie bukiety z kategorii 'Kwiaty na dziś' mogą zostać dostarczone jeszcze dzis przez sieć współpracujących kwiaciarni. Warunkiem koniecznym jest złożenie zamówienia do godziny 12.00 w dniu dostawy.

Zamówienia złożone po tych godzinach, które mają być dostarczone następnego dnia roboczego, również można składać w kategorii 'Kwiaty na dziś'.

Zamównia składane w kategoriach 'Kwiaty na dziś' oraz zamówienia zagraniczne są przekazywane bezpośrednio do współpracujących z nami kwiaciarni. Prosimy pamiętać, że zależnie od uwarunkowań kulturowych w danym kraju czy regionie zamówiony bukiet może nieco różnić się od tego na zdjęciach. W przypadku braku danego rodzaju kwiatów nasi współpracownicy użyją droższych zamienników wyższej jakości.

Tak otrzymacie Państwo gwarancję że każdy bukiet od FloraPrima jest komponowany ze świeżych kwiatów najwyższej jakości blisko miejsca zamieszkania odbiorcy. Ponadto gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by zamówienie było jak najbliższe temu, co widzicie Państwo na zdjęciach.


Dostawy zagraniczne

Dostarczymy kwiaty nawet na koniec świata!

Z kwiaciarnią online FloraPrima wyślesz kwiaty odbiorcom na całym świecie. Twój bukiet zostanie dostarczony przez lokalne, współpracujące z nami kwiaciarnie. Złóż zamówienie naj pózniej  przed godziną 12.00 w dni robocze lub przed 10.00 w przypadku Sobót w dniu dostawy. Obsługujemy 120 krajów na całym świecie! Nasi partnerzy dołożą starań by spełnić Twoje wymagania! Prosimy pamiętać, że zależnie od uwarunkowań kulturowych w danym kraju czy regionie zamówiony bukiet może nieco różnić się od tego na zdjęciach. W przypadku braku danego rodzaju kwiatów nasi współpracownicy użyją droższych zamienników wyższej jakości.

Prosimy każdorazowo podawać numer odbiorcy przy zamówieniu. Nasi lokalni dostawcy posłużą się nim w celu potwierdzenia godziny doręczenia i potwierdzenia adresu dostawy.

Z uwagi na różnice stref czasowych prosimy o złożenie zamówienia na dzień przed planowaną datą dostawy w przypadku, gdy odbiorca znajduje się poza granicami Europy. W przypadku dostaw w Azji i Australii prosimy o zamówienie  dwa dni robocze wcześniej. Prosimy pamiętać, że dostawy na terenie Stanów Zjednoczonych nie są realizowane w niedzielę.


Kwiaty jak na zdjęciach

Nasze bukiety ręcznie układamy tak, by wyglądały jak na naszej stronie...

Nasi floryści dołożą wszelkich starań, by Państwa bukiet wyglądał jak na naszej stronie internetowej. To standard, którego się trzymamy. Dodatkowo, do komponowania bukietów używamy wyłącznie kwiatów pochodzących bezpośrednio od hodowców. Dzięki temu nasze rośliny są zawsze najwyższej jakości.

Zamównia składane w kategoriach 'Kwiaty na dziś' oraz zamówienia zagraniczne są przekazywane bezpośrednio do współpracujących z nami kwiaciarni. Prosimy pamiętać, że zależnie od uwarunkowań kulturowych w danym kraju czy regionie zamówiony bukiet może nieco różnić się od tego na zdjęciach. W przypadku braku danego rodzaju kwiatów nasi współpracownicy użyją droższych zamienników wyższej jakości.

Opisane powyżej praktyki gwarantują, że każdy bukiet od FloraPrima jest komponowany ze świeżych kwiatów najwyższej jakości blisko miejsca zamieszkania odbiorcy. Ponadto gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by zamówienie było jak najbliższe temu, co widzicie Państwo na zdjęciach.


15% Rabatu

Otrzymacie Państwo 15% rabatu na drugie zamówienie, jeśli zostanie ono złożone zaraz po pierwszym (w tej samej sesji przeglądarki).

Rabaty nie łączą się.


Ustawienia cookies

Aby zrozumieć, w jaki sposób wykorzystywana jest nasza strona internetowa i móc przedstawić Państwu ofertę związaną z zainteresowaniami, stosujemy pliki cookie i inne techniki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w polityce prywatności. Tutaj możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookie. Klikając na stronę lub klikając na Kontynuuj, akceptujesz użycie plików cookie.

Proszę wybrać i zaakceptować ustawienia plików cookie

FloraPrima i nasi partnerzy reklamowi korzystają z funkcji śledzenia, aby zapewnić Ci spersonalizowane oferty. Obejmuje to wyświetlanie reklam bezpośrednich na zewnętrznych platformach reklamowych. Jeśli nie zaakceptujesz tego śledzenia, nadal będziesz otrzymywać losowe reklamy FloraPrima na innych platformach.

Używamy śledzenia statystycznego do analizy sposobu korzystania z naszej strony internetowej. Pomaga nam to w wykrywaniu ewentualnych błędów i ulepszaniu wyglądu naszej strony internetowej. Pozwala nam to również na przetestowanie skuteczności naszej strony internetowej. Te pliki cookie dostarczają również informacji do analizy reklamowej i marketingu partnerskiego.

Używamy plików cookie w celu umożliwienia działania Strony i zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji, takich jak możliwość zalogowania się lub dodania produktu do koszyka. To śledzenie jest zawsze włączone, w przeciwnym razie nie będziesz mógł przeglądać strony lub dokonywać zakupów.

Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.