• Płatności PayPal
  • Przelewy24
  • Karta kredytowa

Zamawiaj kwiaty online i oszczędzaj na wysyłce

Z kwiaciarnią internetową FloraPrima możesz wygodnie zamówić kwiaty online i wysłac je jako prezent. Oferujemy szeroki wybór metod dostawy w atrakcyjnych cenach. Niezależnie, czy chcesz aby kwiaty zostały dostarczone tego samego dnia, w niedzielęczy z lokalną kwiaciarnią - FloraPrima oferuje szybką i pewną dostawę w Polsce, Europie i na całym świecie.

Sprawdź termin dostawy (Zamówienie standardowe):

Data zamówienia Do Przewidywana dostawa
Poniedziałek 12:00 Środa
Wtorek 12:00 Czwartek
Środa 12:00 Piątek
Czwartek Środa
Piątek Środa
Sobota Środa
Niedziela   Środa

Terminowa dostawa prosto pod wskazany adres

Powiedz, gdzie mamy dostarczyć kwiaty a resztą się zajemiemy...

Dostarczamy kwiaty prosto pod drzwi. Dotrzemy pod każdy adres na terenie Polski.

Prosimy pamiętać, że w przypadku zamówień kwiatów do szpitali, niektóre z nich nie pozwalają na dostawy. W przypadku szpitali dostawcy nie mogą również przekazać przesyłki bezpośrednio do rąk własnych odbiorcy. Podobne zasady obowiązują niekiedy w firmach i hotelach.

Przesyłki kwiatowe z kategorii 'Kwiaty na dziś' i 'Dostawa zagraniczna' dostarczane są bezpośrednio przez lokalnych partnerów. Zamówienia złożone do 12:00 (lub 11:00 w Soboty) zostaną dostarczone tego samego dnia. Dostawy realizowane są w godzinach roboczych.

Prosimy pamiętać, że dla dostaw do krajów innych niż europejskie, wymagane jest złożenie zamówienia w dniu poprzedzającym dzień dostawy. Dostawy realizowane na terenie Azji i Australii mogą wydłużyć się do dwóch dni roboczych. Na terenie Stanów Zjednoczonych dostawy nie mogą być zrealizowane w niedzielę. Jeśli zależy Państwu na dostawie w niedzielę, prosimy o kontakt z naszą infolinią 05303 99098 0 lub kontakt mailowy. Postaramy się znaleźć dostawcę, który będzie w stanie zrealizować Państwa żądanie i natychmiast damy znać! W takich wypadkach ze względów technicznych prosimy o informację najpóźniej w Piątek wieczorem.


Koszty dostawy

Dostawa 'Standard' na terenie Polski 39,99 PLN

Zamówienia dostarczane są od Poniedziałku do Piątku (szacunkowo między godzinami 8-19).

W przypadku dostaw 'Standard' 95% zamówień trafia w ręce odbiorców w terminie. W pozostałych przypadkach zamówienia realizowane są w następny dzień roboczy. Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy podejmie on próbę przekazania go sąsiadom.

Dostawa 'Standard' w Austrii, Danii i Niemczech- 49,99 PLN; Belgii, Francji, Luxemburgu, Holandii, Polsce i Czechach - 59,99 PLN

Skuteczność dostawy w określonym terminie wynosi 95%. W pozostałych przypadkach, dostawa może opóźnić się o jeden dzień roboczy. W przypadku nieobecności odbiorcy kurier spróbuje zostawić przesyłkę u sąsiadów.

Uwaga: nie obsługujemy dostaw dla francuskich terytoriów zamorskich i wysp (np Kostaryki).

Dostawa w pozostałych krajach: 59,99 PLN

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na naszą politykę prywatności .